HYD Rákkutató és Gyógyszerfejlesztő Kft. | Postacím: 1531 Budapest, Pf. 85. | Telefon: 06 1/365-1660; 06 1/381-0765 | E-mail: info@hyd.hu

Kosár: 0 tétel tétel van a kosárban Összesen: +Szállítási költség:
Álláslehetőség!

Bolti eladó

Cégközpontunkhoz tartozó mintaboltunkba szakképzett eladót keresünk, 8 órás munkavégzéssel.

Feladatok:
- vásárlók kiszolgálása, szakszerű tájékoztatása
- pénztárgép kezelése
- áruforgalomhoz kapcsolódó feladatok ellátása
- a bolt működésével kapcsolatos hivatalos ügyintézés
- beérkező telefonos és e-mailes megkeresések kezelése
- megrendelések felvétele, csomagküldés lebonyolításában való közreműködés
- az iroda működéséhez szükséges eszközök megrendelése, beszerzése
- munkatársak eseti adminisztratív támogatása

Elvárások:
- legalább középfokú kereskedelmi vagy pénzügyi végzettség, vagy
- kereskedelemben szerzett tapasztalat
- számítógépes ismeretek (internet, MS Office programok magabiztos használata)
- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
- empátia

Előny:
- számlázási programok használatában szerzett tapasztalat
- érdeklődés az egészségügy, egészséges életmód iránt
- dietetikus végzettség
- angolnyelv-ismeret

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőség egy 25 éves magyar cégnél
- határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
- korrekt bérezés
- BKV bérlet
- hétfőtől péntekig tartó munkarend

A pozíció betölthető: azonnal
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Munkaidő: napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát néhány soros bemutatkozással és fizetési igénye megjelölésével az info@hyd.hu e-mail címre! A tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt pozíció nevét!
Hagyjon üzenetet!